Jak?

Jedná se o domácí sítě, tj. veškeré práce jsou prováděny v době, kdy „jsme doma z práce“, takže si určitě nebudete muset brát dovolenou, abyste byli v 10:00 dopoledne „u toho“.

Pošlete emailem poptávku s krátkým popisem co byste si představovali, nebo který z nabízených produktů byste chtěli. V případě potřeby vám zavolám pro dojasnění detailů a pošlu vám nabídku, která bude obsahovat jak cenu, tak čas potřebný pro realizaci.

Jestliže budete souhlasit, pustím se do práce a ve sjednaném čase dostanete to, co jste si objednali. Následně vám bude vystavena faktura, kterou bezhotovostně uhradíte. Platby v hotovosti nejsou přijímány.

Na veškeré prvky je standardní dvouletá záruka, na službu nastavení je záruka platná pro všechna zařízení, která jsou připojena v době předávky s jejich aktuálním nastavením a verzí software a trvá půl roku.

Veškeré práce nad rámec záruky jsou zpoplatněny sazbou 500Kč / hod práce.

Abychom si vzájemně porozuměli, je dobré také vědět co nabízeno není. Nejedná se o e-shop, primárně se jedná o službu správného výběru komponentů a jejich nastavení. Také se nejedná o řešení připojení k internetu – to je naopak vyžadováno, aby existovalo a bylo funkční.